Květen 2011

Hiatus na dobu neurčitou...

23. května 2011 v 17:05 | Posted by Anne*

Tohle se mi píše celkem nesnadno. Taky jsem to několikrát přepisovala a ráda bych to přepsala znova, když si to teď čtu, ale co už. Slovo Hiatus nemám moc ráda, ale sem ho dám. Demi mě už pár dní nebaví. Od té doby, co odešla ze Sonny with a chance ze mě opadlo to nadšení z ní, za to poslední dobou ujíždím na Bridgit Mendler a Debby Ryan. O první zmíněné mám i blog, jak víte a musím se přiznat, že mě baví zatím mnohem víc než tenhle. Ale jestli se mám obhajovat, tak musím od začátku.

Demi jsem si hrozně oblíbila, nebudu vám lhát. Neměla jsem ji vůbec ráda, když jsem poprvé uviděla Camp Rock, ani když jsem ho viděla podruhé. Začala se mi líbit, až když odvysílali pár dílů Sonny. Od té doby jsem ji měla hrozně ráda a pořád jsem o ní sháněla novinky. Pak jsem si vzpoměla na Blog.cz. Už kdysi dávno jsem měla blog o Sims 2 (no jo no, blog to moc nebyl) a tak jsem alespoň z části věděla, jak se tu chovat... alespoň jsem si to myslela. Kolik blogů jsem měla před tímhle; nepočítaně. Jeden magor (Makak si říkal) mě nějakou dobu blogy rušil a s**l mě. Celou tu dobu tu pro mě byla jedna holka, která se mnou skákala z jednoho blogu na druhý. Nakonec jsem zakotvila tady a taky mě nechal na pokoji. Když jsem dělala rozcestníky, později přidávala fotky jsem si říkala, že musí být skvělé, mít už ten blog hotový, jen přidávat novinky. Každý blogař zná ten pocit. Pomalu jsem se začala s blogem seznamovat víc a přestávala jsem být nováčkem. Vše šlo dobře, až když začaly začaly blogy končit. .LuCc. a, která při mě vždy stála skončila. To byl pro mě strašnej šok. Pak Demil, MatQa, Lens, Wewe (Lady.Peach). Najednou se ten můj malý svět zesypal. Kolikrát jsem potom přemýšlela nad koncem blogu, ale po chvíli mi to zase přešlo, protože jsem bez Demi nemohla žít. Pak Demi nastoupila do léčebny. Nemám jí to vůbec za zlé, protože se snažila se zachránit a já jsem za to na ni hrdá, ale myslím si, že si tím zničila kariéru. Když s hraním sekla, myslela jsem si, že je to jenom drb. Vím, že je lepší zpěvačka než herečka, ale už jsem si ji nedokázala a pořád nedokážu představit jen u zpívání. Teď když se podívám na nějaké stránky, tak si řeknu: "Hm... samej text, to budou zase nějaký novinky k songům." a zavřu je. Nebo "Hm... osobky, kašlu na to." Už ani neobíhám. Pochopte mě nebo se o to alepoň pokuste. Demi budu vždycky milovat a tady rozhodně nekončím, jen si dávám pauzu.

Nechci vás tu zatěžovat svýma kecama o tom, co mi blog o Demi vzal a co mi dal. Vím, že jsem tu byla hodně času šťasná a jsem vděčná za to, že tu někdo vůbec chodil. Myslím, že je to vše, co jsem chtěla říct a doufám, že se tu někdy vrátím. A byla bych moc ráda, kdyby mé affs spřátelili i na blogu o Bridgit Mendler - tady.

Sbohem... možná a zatím.

Vaše Anne*

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides

22. května 2011 v 18:56 | Posted by Anne* |  Admin
Dneska (a vlastně i včera.. nebádejte nad tím) jsem byla na posledních Pirátech z Karibiku: Na vlnách podivna. I když recenze nebyly nějak přehnaně "chválející" (víte, co tím myslím), tak si myslím, že je úžasnej. Vtipnej, dobrodružnej. Piráti jsou jedni z mých nejoblíbenějších filmů, u kterých se válím na zemi a poslední díl mě rozhodně nezklamal. Johnny Depp je jako vždy úžasný, Penélope Cruz nápodobně a ostatní herci taky. Na závěr vám ten film chci doporučit.

Ariel Winter talks about Demi Lovato

22. května 2011 v 18:43 | Posted by Anne* |  Demi News
Herečka Ariel Winter, která hraje v seriálu "Modern Family", mluvila o Demi a několika dalších umělců jako Justin Bieber, Rebecca Black, atd.. Reportét Hollyscoop se Ariel zeptal, co si myslí o odchodu Demi ze Sonny With A Chance. Odpověděla: "Myslím, že je to moudré rozhodnutí a myslím, že je to tak úžasné. Na 100% ji podporuju" Jestli se chcete podívat na celý její rozhovor, protože to není vše, co o Demi řekla, mužete se na video podívat zde.

My Favorite Songs

21. května 2011 v 9:25 | Posted by Anne* |  Admin
Mám tu pro vás nějakej ten malej žebříček mých nejoblíbenějších songů. Tak se pobavte :D

1. Selena Gomez - Tell Me Something I don´t Know

2. Demi Lovato - What To Do
3. Demi Lovato - La La Land

4. Katy Perry - Firework

5. Britney Spears - Till The World Ends

6. Rihanna - Only Girl (In the World)
7. Taylor Swift - Our Song
8. Demi Lovato, Selena Gomez, Miley Cyrus, Jonas Brothers - Send It On
9. Miley Cyrus - Who Owns My Heart
10. Bruno Mars - The Lazy Song

Demi talks about the book "Piece Of Cake"

20. května 2011 v 19:42 | Posted by Anne* |  Demi News
Demi znovu napsala něco na Seventeen. Tenotkrát psala o tom, jak je pro ni inspirující Brown a jeho knížky. Je to podle mě hezky napsané a hlavně s láskou. Doporučuju si to přečíst :))
Nedávno jsem čatla jednu inspirující knížku, jmenovala se "Piece of Cake" od Cupcake Browna. Pomocí ní jsem sedozvěděla z jaké perspektivy mám brát svůj život a začala jsem přemýšlet o tom, že bych měla být za mnoho vděčná. Tato kniha mi připomíná, že život není o překážkách, které nám stojí v cestě. Je o otm, jak se máte překážkám postavit. To je to, co je skutečně důležité. jedna citace:

Její příběh je také o volbách - dobrývh i špatných - o možnostech, které právě teď existují! "Modlit se, věřit, tvrdě pracovat a čekat". Většina lidí se bojí překážek, které by mohly jejich životy vylepšit, ale přes obrovský strach a vážné otázky to nedovedou překonat. Existuje ale lepší cesta.

Nedávno jsem procházela obtížným obdobím v mém životě a obdivovala jsem Cupcakea, abych sdílela jeho příběh se světem - je to opravdu pro mě inspirací a i pro mnoho milionů žen. Pamatujte si, že když jde do tuhého, můsíte zůstat pevně na zemi.

S láskou,

Demi Lovato.

Out driving in Los Angeles, CA 18/5/2011

20. května 2011 v 19:29 | Posted by Anne* |  App 2011
Omlouvám se, ale mám spostu práce s blogem o Bridgit. Tak tu mám zatím fotky. Včera, když Demi jela po Sherman Oaks v Los Angeles, se stala mála nehoda. edy spíše autonehoda. Demi se srazila s jedním motocyklistou. Podle mých zdrojů nikdo nebyl zraněn, zraněné byly akorát dopravní prostředky (:D). Demi ale i tak vypadala velmi nerovzně a upozorňuju vás, že na těhle fotkách se netváří příliš šťastně.

News

19. května 2011 v 16:14 | Posted by Anne* |  Admin
Jak začít? Já nikdy neumím psát začátky. Ach jo! Mám pro vás tři zprávy. Jednu okolo bogu a jeho nastavení, druhou okolo blogu o Bridgit Mendler a jednu okolo mé osobní tentononc. Takže začnáme :D
1. Nastavení blogu. Konečně jim zase jede galerie, ale že by ty obrázky nahraný se objevily v těch článkách, to asi nejde. No jsem zvěděvá, jak to budu dohánět na mým druhý blogu. Ale jsem šťastná, že jim to konečně jede! Nesnáším, jak jim teď nic nefunguje, měli nechat starej systém, myslím, že byl dobrej...
2. Blog o Bridgit. Rozhodla jsem se a založila ho. Blog o Belle zruším, jen co se dokopu k tomu to tam napsat. Nebojte se, tady rozhodně zůstávám a tenhle blogu budu mít (pravděpodobně) vždy radši. Blog má adresu: http://bridgit-daily.blog.cz/ a jestli chcete, tak s váma třeba i spřátelím (v článku Wanna Be).
3. Osobní tentononc. Dneska jsme měli ve školo "Den sportu". Popravdě, nechápu koho to napadlo, protože 28. 6. máme "Sportovní den". No ale.. jsem strašlivě unavená, ale s holkama od nás ze třídy jsme vybojovali v ringu bronz. Jsem na maděru, vážně :DD
No nic, jdi na blog o Bridgit. Mějte se tu pěkně a naviděnou.

When Demi confirms tour for 2011?

19. května 2011 v 14:33 | Posted by Anne* |  Demi News
Demi se na Twitteru zeptali, kdy potvrdí turné 2011. Na to odpověděla, že velmi brzy. Doufejme jen, že to bude opravdu brzy, proto známe některá brzy... :D

E!News - Rehab Bikini Pic

19. května 2011 v 14:26 | Posted by Anne* |  vi Miscell...
Demi na svůj Twitter přidala fotku, kde je v bikinách. Myslím si, že to od ní vyžadovalo kus odvahy, ale je dobře, že už se nestydí za své tělo. E!News o tom dokonce natočilo reportáž, kde Demi pochvalují za to, že se nestydí.

ExcitedForDemisSingle is TT in the world

17. května 2011 v 7:21 | Posted by Anne* |  Demi Others
Demi je opět v TT, tenktokrát se tam dostala skupina ExicetedForDemisSingle. Moc jí gratuluju....
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Firefly Poll: Which of these singers is your favorite?

17. května 2011 v 7:18 | Posted by Anne* |  VOTE FOR DEMI

Na stránkách Valagume.com.br se objevila anketa o nejoblíbenější zpěvačku. Dems je zatím 2. hned po Miley Cyrus, ta pro ni hlasujte, ona si to zaslouží :D Hlasovat pro Demi můžete zde. "Nominované" jsou:
Miley Cyrus
Selena Gomez
Demi Lovato
Emily Osment
Ashley Tisdale

Blog about Bridgit Mendler.... ????

16. května 2011 v 13:59 | Posted by Anne* |  Admin

Vím, že by mi asi teď dost lidí rádo nakopalo zadek. Jsem strašně přelétavá, já vím. Končím, pravděpodobně! Ale ne na tomhle blogu. Na blogu o Belle. Proč? Mám Bellu ráda, aleto nadšení ze mě postupně opadává a když jsem teď viděla Lemonade Mouth, tak se mi strašně zastesklo po mým minulým blogu o Bridgit. Bridg mám hrozně ráda a teď jeě raději, protože Lemonade Mouth jsem si prost zamilovala. Ty písničky jsou úžasný, styl i příběh. Je to jinačí film, než normální Disneyovky (a líbil se mé kámošce, což je co říct - moc Disney filmy nemusí). A co ještě, můj nejoblíbenější seriál na DC je Good Luck Charlie (njn, Hodně štěstí Charlie!). Proto bych se chtěla vrátit na blog o Bridg, respektive bych si chtěla založit nový blog. chtěla jsem se vás zeptat, jestli byste tam rádi chodili a jsetli by mi byl někdo ochotný udělat layout. Adresu, pokud nějaká bude (ale předpokládá, že jo), vám určitě napíšu. to je všechno, co jsem chtěla říct!

PS: Aby jste si někteří nemysleli, že nefandím českému hokeji, protože jsem o MS nenapsala ani ťuk, tak vám to teď vyvracím. Miluju českou reprezentaci a moc všem chci pogratulovat. Bronz je přece úžasný (i když na zlato nemá)! Být 3. na světě a k tomu nejsme ani severská země, kde by musel na 100% zaamrzat led na rybníkách a když zamrzne, tak jenom na dva týdny. A pokud mmi nevěříte tak mám na jedné ruce nalovanou vlajku a na druhé mám napsané I ♥ Pavelec, Rolinek, Eliáš, Jágr, Frolík, Michálkovi, Červenka, Průcha, Marek, nmec, Škoula, Štěpánek, Hubáček, Novotný, Krajíček, Rachna (myslí se Rachůnek), HADAMCZIK a ZBYTEK!!!!

Twitter 1.2

14. května 2011 v 17:29 | Posted by Anne* |  Demi Twitter

DIZ NAVŽDY!!!
----------------------
nebo když si uvědomíte, že vlastně nevíte..


Twitter 1.1

14. května 2011 v 17:26 | Posted by Anne* |  Demi Twitter

Myslím si, že Sebestian a Tim by potřebovali rande!!!
----------------------

Podívejte se na moje nové boty Nike .. Láska!
----------------------
skvělý, jaký máš číslo? Zavolám ti.
----------------------
Brzy půjdu od studia.... Nahrávání mé nejoblíbenější písně je zatím tak daleko..


Twitter 1.0

14. května 2011 v 17:17 | Posted by Anne* |  Demi Twitter
Šťastné narozeniny můj bratře ... Miluju tě, VŽDYCKY při mě stojíš, když se ke mě všichni otočí zády. NIKDy na tebe nezapomenu. :)
----------------------
Pojďmě dostat do TT ŠťastnéNarozeninyJmane ;)
----------------------
Trochu pus 


Twitter 0.9

14. května 2011 v 17:11 | Posted by Anne* |  Demi Twitter

JU-DA-JU-DA-AAS.... Požehnaná.
----------------------
Zasloužili jsme si prohrát.. Jsem hrdá na své rodné město ale... ale tohle naštve. Příští rok.
----------------------
RT Pojďme dát MyMilujemeMámuLovato do TT!!
----------------------
RT @ @ MyMilujemeMámuLovato bylo v TT přes hodinu! Věřím, že jste to viděli!!! MILUJU TĚ DALLAS & DEMI!
----------------------
OMG, lidi, jste tak sladcí!!!! MyMilujemeMámuLovato je v TTve světě!!!! Nemůžu se dočkat, až jí to řeknu!! Tohle pro ni bude moc znamenat...
----------------------
Díky, lidi!!!! Jedině můžete dostat do TT tak rychle!!! ;)
----------------------
Mé mámy tetování!!! Taky jedno má!!!!!
----------------------
Moje máma byla překvapená, když jsem byla v léčebně, protože mi všichni ukazovali podporu.. A ona mi taky chtěla ukázat jak..
----------------------
..hrdá, když jsem jsem se rozhodla si změnit život.. Strašně moc ji miluju.
----------------------
OH! A.. , a mají taky!!!! Miluju je tak moc!!


Personal Photo 4.4

14. května 2011 v 17:05 | Posted by Anne* |  photo Miscellaneous
Objevilo se pár osobek, které Dems přidala na svůj Twitter a Facebook. Moc jí to na těch dvou fotkách slušelo!
imagebam.com


Brandon Mychal Smith about Demi

14. května 2011 v 17:00 | Posted by Anne* |  Demi Others
Na internetu se objevilo speciálně nahrané video od přítele Dems - Brandona Smitha Mychala, které zařídilo Cambio. Řekne tam, co si o Demi myslí a co pro něj znamená. Myslím, že je to opravdu pěkné! Měli byste se na to podívat :)


10 Most Beautiful Smiles

14. května 2011 v 16:55 | Posted by Anne* |  Demi Charts
Žebříček! Další žebříček! Tentokrát o tom, jaké celebrity mají nejhezčí úsměv. Demi se umístila hnedna prvním místě. Je to úžasné, ona má nádherný úsměv. Blahopřeju..
http://images4.fanpop.com/image/photos/21100000/Demi-demi-lovato-21172514-100-100.png
1.Demi Lovato
2.Taylor Swift
3.Selena Gomez
4.Justin Bieber
5.Miley Cyrus
6.Joe Jonas
7.Lady Gaga
8.Anahi
9.Ian Somerhalder
10.Sterling Knight


Learn to imitate the make of Demi

14. května 2011 v 16:51 | Posted by Anne* |  vi Miscell...
Na Internetu se různě objeví videa, kde různé holky učí jiné namalovat se stejně jako známé celebrity. Určitě je znáte. Demi to neminulo a už se objevilovideo, kde ta holka "kopíruje" make-up Demi, který na sobě měla, když fotila fotky na její album Here We Go Again. Nechte se inspirovat.


MAY 2011 - Micos

14. května 2011 v 16:44 | Posted by Anne* |  Mag 2011
Ve speciálním číste magazínu Micos. Demi se v časopise objevila také. Vybrali podle mě nádhernou fotku, Demi má všechny fotky nádherné!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Yes!Teen Lu Alone´s interview question about Demi

14. května 2011 v 16:42 | Posted by Anne* |  Demi Others
Zpěvačka Lu Alone byla společně s Demi na turné ke Camp Rocku 2. Časopis Yes!Teen se v květnovém čísle ptali Lu na Demi.
http://images4.fanpop.com/image/photos/21100000/Demi-demi-lovato-21172522-100-100.gif
"Víte, co se stalo s Demi Lovato. Šokovalo vás to?"
"Tak, nejdřív jsem byla šokovaná a měla jsem strach. Ale chápu to. Při začátku turné měla všechno zaplaceno a vypadala spokojeně. Nemůžu říct, že by byla ve stresu, moc jsem s ní nemluvila. Vynechala šest koncertů kvůli odvolené. Bohužel se turné nevydařilo. Mnozí si mylsí, že právě kvůli Demi, ale není tomu tak. Kde jsou ty časy, když jsme si užívali?"


MAY 2011 - Capricho

14. května 2011 v 16:34 | Posted by Anne* |  Mag 2011
V květnovém číslu Capircha se objevil článek o tom, jak se namalovat jako Demi. Ještě se tam objevila holka, která vypadá podobně jako Dems (moc bych neřekla)..


MileyDemiDuet Trending Topics in World

14. května 2011 v 16:31 | Posted by Anne* |  Demi Others
Fanoušci Demi a Miley chějí jejich společný duet. V TT se totiž objevila skupina #MileyDemiDuet. Mě by se taky líbil jejich duet, ale v blízké budoucnosti se tak asi nestane. Demi teď nahrává další písně a Miley se opaluje v Riu de Janeiru.imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Personal Photo 4.3

12. května 2011 v 16:37 | Posted by Anne* |  photo Miscellaneous
Demi na svůj Facebook přidala novou fotku. Je to samozřejmě osobka, jsou na ní její nový botky.. :D
A ještě se objevila jedn afotka, tentokrát z Twitteru, a je na ní Demi samotná.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
"Podívejte se na moje nové boty Nike .. Láska!"
"Trochu pus "

Twitter 0.8

10. května 2011 v 17:16 | Posted by Anne* |  Demi Twitter

RT Být sám neznamená, že vás nikdo nechce ... to jen znamená, že Bůh ti právě píše milostný příběh ...
----------------------
Někdy si myslím, že nakupování je kompletní trénink.
----------------------
Dneska jsem šla nakupovat s @ s ona mě učila, jak nakupovat lesklé a třpytivé růžové dívčí věci.
----------------------
Právě mám růžový třpytivý Juicy Phone s korunkou.. 
----------------------
@ SEM TAK VDĚČNÁ.. Opakovaně.
----------------------
@ brzy.... ;) VELMI brzy...
----------------------
Šťastný Den matek pro všechny nádherné maminky na světě!
----------------------
y1duam.jpg
Cítím se tak požehnaně, že mohu být na Den Matek s mou mámou... 
----------------------
Jsme z Dallasu a miluju Lakers... KDYŽ VYHAJEM!!! CO $&"!/$&@(@;&!!!!!????? 


Twitter 0.7

10. května 2011 v 17:03 | Posted by Anne* |  Demi Twitter

Viděla jsem opravdu zvláštní objekt na obloze a pak se zvedl vzhůru... Umm... Myslím, že jsem právě viděla ..... ÚŽASNÝ!!!!!!!!!!!
----------------------
Ne, počkat.. To byl jen měsíc... Ughhh
----------------------
Ukázalo se, že "pískalo", protože mraky začaly zahalovat měsíc.
----------------------
Nemáte někdo nějaký šílený UFO video! Miluju tenhle typ věcí!! 
----------------------
@ omg, člověče, já z tebe onemocním... Hahahaha
----------------------
Přála bych si, aby nebyl vyvíjen žádný tlak na lidi, co to mají těžké.. Děláte jim to tak těžké. .
----------------------
RT @ Jako inspirace pro Demi! Byla jsem nemocná 8 let a každý den jsem sama se sebou bojoval. Ale já v ten boj věřím.
----------------------
Moje srdce je s každou ženou, která tento boj prožívá.
----------------------
@ AMEN!!!! Wow, holka.. To miluju!!!
----------------------
RT @ Pamatuj na to, že i kluci mohou mít poruchy příjmu. Ne moc, ale přesto to ovlivňuje mnoho mužů v mnoha ohledech.
----------------------
RT @ Svádím boj s mými démony jako ty. Opravdu to JE každodenní boj. Protojsi mou inspirací! Pomáháš mi zůstat silná!
----------------------
RT @ Každý den je boj pro . Jen vědět, že na to nejsem sama. A já potřebuju vědět, že na to nejsem sama. 
----------------------
RT Miluju @ právě kvůli tomu, jak pomáhá KAŽDÉ DÍVCE (a klukovi) s poruchy příjmu. Ona je ta jistota, že nejme sami.
----------------------
Nemůžu vystát, jak si tolik lidí dělá randu z nemoci a boje proti ní. Není to nic vtipného.
----------------------
Jsem zatím ospale nadšená z dneška.. @ hádej kdo, jáááááááááááá, tě dneska uvidíííííííííí....  z toho jsem nadšená!
----------------------
A ještě.. Jedna věc.. Dělat si legraci z nemocí přes Internet; to dělá jenom zbabělec. Ne..
----------------------
A taky jste teď provedli kyber-šikannu. Je to špatné a nepřijatelné.. RT!!!
----------------------
RT ZůstaňSilnáDemiLovato je znovu v TT? Wow! @ udělali jste to znovu! Yay. =]
----------------------
Moji fanoušci.  Miluju vás lidi!
----------------------
Domácí škola: Doma je ten, kdo je chytrý.


Demi in a good cause

10. května 2011 v 16:33 | Posted by Anne* |  vi Miscell...
Demi už kolikrát ukázala, že je inspirací pro všechny fanoušky a nazavírá oči před problémy ve společnosti. V roce 2007 se objevilo na Internetu video, kde je i Demi. Video má ukazovat na problém s kouřením a kolik už kvůli němu zemřelo lidí. Myslím si, že je úžasné, že se v takové erklamce ukázala a všem tak otevřeně "řekla", co si o kouření myslí.


Twitter Awards 2011

10. května 2011 v 16:28 | Posted by Anne* |  VOTE FOR DEMI
http://images4.fanpop.com/image/photos/21800000/Demi-Lovato-Icon-demi-lovato-21820085-100-100.png
Začalo hlasování na Twitter Awards 2011. Demi byla nominovaná ve dvou kategoriích a to Celebrity Queen of Twitter (Slavná královna Twitteru) a Loves & Replies to Fans the Most (Nejvíce milující celebrita). bylo by úžasné, kdyby něco Demi vyhrála. Hlasujte pro ni proto ZDE.


Bracelets with Demi's songs

10. května 2011 v 16:23 | Posted by Anne* |  photo Miscellaneous
Objevily se náramky s písněmi Demi. Jsou úžasné.. Je super, že je někdo vyrábí. Prodávají se v USA, což je trochu škoda, ale je pravda, že tady v Česku a Slovensku není moc jejich fanoušků. No, ale co je hlavní, jsou nádherné.