Únor 2011

Another Cinderella Story

26. února 2011 v 15:27 | Posted by Anne* |  Admin

Neděste se avataru, zůstávám u Demi, ale právě jsem se dodívala na jeden film Sel. A zase jedna Popelka. Musím říct, že je bombovej, snad i lepší než Popelka s Hillary a ten film opavdu zbožňuju. Takže vřele doporučuju. Doufám, že se brzo objeví nějaká pořádná novinka nebo se zblázním :DD Právě si stahuju první díl Harryho.. Chci si to všechno připomenout, jak já ty filmy žeru :DD Tak se mějte :**

Sorry :)

25. února 2011 v 14:43 | Posted by Anne* |  Admin
Moc vám děkuju ze tu aktualizaci.. Vážně!! Kdyby jste to nechali být... No nic. Nevím, jak často tu teď budu, musím něco napsat do školy a říkám vám.. Je to dlouhý a já mám tak jenom třetinu :)) A k tomu jsem měla nějaký problémy s blogem, protože se mi prostě nezobrazovali obrázky, ale to jsem vyřešila, takže mám konečně klid :DD Nijak závažné novinky nejsou (Demi a Valdemara-údajné chození, Demi a Timbaland-údajně se sešli)... Tak se mějte a zítra tu na 90% budu :DD

Family Site

22. února 2011 v 19:50 | Posted by Anne* |  Admin
ddlovato-4ever.blog.cz
Rozhodla jsem se vám sem dát moje ostatní blogy. Ano, blogy! Dneska jsem si založila blog, kam budu psát povídky, aby to tady nezavazelo.
BLOG S POVÍDKAMI - Readmore.blog.cz
Tak se tam prosím podívejte, jestli máte čas :DD


Demi and Miley at dinner

21. února 2011 v 19:50 | Posted by Anne* |  Demi News
ddlovato-4ever.blog.cz
Objevila se jedna taková neověřená informace a to že Demi povečeřela s Miley. Trochu se divím, že nejsou žádný fotky, hlavně když jde o Miley (chudák, u ní už ti paparazziové neví kam strčit rypák), ale třeba je to pravda. Tahle "novinka" se objevila na jednom Twitter, přejněji na twitteru @TeamMileyNY.
"Miley and Demi ate at Bobs Burgers in Toluca last night! :)"
"Miley a Demi jedli v Bobs Burgeres v Toluce včerejší večer! :) (pozn. 17. 2.)"


Vote for Demi on Most Stylish Teen Star Awards 2011

21. února 2011 v 19:40 | Posted by Anne* |  VOTE FOR DEMI
ddlovato-4ever.blog.cz
Objevila se nová anketa na téma, kdo má nejlepší vkus. Zatím vyhrává Demi, ale jenom o pár hlasů, takže všichni antifanoušci Biebra jako jsem já (neurážejte se, já se taky neurážím, když někdo nemá rád Demi, prostě nemám Justina ráda) a hlasujte pro ni prosím tady.


Harry Potter, Theme Song (Hedwig's Theme)

19. února 2011 v 17:26 | Posted by Anne* |  Admin
Pořád si to musím pobrukovat. Mě asi hráblo :DD

7. kapitola - Dopis

19. února 2011 v 15:53 | Posted by Anne*
Ano, ano... Konečně vám vaše Anne* napsala po více jak týdnu novou kapitolu Jak to všechno začalo? To co jsem měla napsaný, jsem prostě někde ztratila a tak jsem to musela napsat znova a pak jsem dostala geniální nápad jak o trochu oživit a tak. Prostě jsem to psala asi 3x, takže se dejte do čtení a očekávám horu komentářů :D Ale je hodně krátká, takže...

"Co? Jak.. Jak jsi se mohla zabouchnout do Pottera?" křičela jsem na Sarah.
"Já.. Já vážně nevím, já... Já nevím, co se to se mnou děje. Lásce prostě neporučíš," bránila se Sarah. Taková blbá výmluva. Jasně, je celkem pravdivá, ale co sem vůbec motá lásku. Podle mě je prostě jenom přetažená a je to prostě úlet. Ale ne! Ona ti musí říct že ho strašně moc miluje a že si ho chce vzít a mít s ním děti. No, tak ne. To neřekla, ale myslela si to! Určitě si to myslela a za dvě vteřiny ti to určitě vpálí do ksichtu, Lily! Ježiši, já už mluvím sama se sebou. Asi jsem se zbláznila.

Skyler Day about Demi

19. února 2011 v 15:23 | Posted by Anne* |  Demi Others
Skyler Day (můžete ji znát z posledního dílu 2. série SWAC jako novou dívku, nevím jak se tam přesně jmenuje) se vyjádřila k Demi. Myslím, že moc pěkně. No, ale posudte sami.
ddlovato-4ever.blog.cz
Jak se vám líbí pracovat s Demi Lovato?
   Demi je skvélá! Je sladká a pracovitá dívka. Výborně hrála scény mezi ní a Sterlingem.


Selena Gomez & The Scene on Sonny with a chance

19. února 2011 v 15:17 | Posted by Anne* |  SWAC S3 News
ddlovato-4ever.blog.cz
Selena Gomez & The Scene budou vystupovat v 3. sérii Sonny with a Chance. Nikdo přesně neví, jestli to bude už s Demi nebo ne, ale už je to potvrzené, takže by to snad mohlo vyjít. Já v to alespon doufám. 


Full song Scream

18. února 2011 v 15:33 | Posted by Anne* |  Demi Others
Objevila se jedna jediná novinka a to celá píseň Scream, která by se měla objevit na Demiiným 3. albu. Nemohla jsem si to poslechnout, takže nemůžu říct, jestli to zpívá Kerli nebo sama Demi.

PS: K povídkám - moc se omlouvám, ale někde jsem ztratila notes, do kterýho jsem si psala a tak musím všechno znovu napsat a jak jsem psala, tak teď nemám vůbec čas. Podle mě se tu příští týden nějaká kapitola objeví. No uvidím :D

Demi returns to the recording

17. února 2011 v 14:19 | Posted by Anne* |  Demi News
ddlovato-4ever.blog.cz
Mám pro vás jednu, takovou malou, ale významnou zprávu. Demi se vrátila k nahrávání písní. Podle mě je to úžasná zpráva a k natáčení dílů Sonny by se taky měla za pár dní přidat. Dokonalý<3


Demi suspend cooperation with JB

17. února 2011 v 14:03 | Posted by Anne* |  Demi News
ddlovato-4ever.blog.cz
Jak asi většina z vás ví, tak manažeři Demi byli doposud Jonas Brothers. To chce ale Demi změnit, kvůli Joeovisamozřejmě, ale taky kvůli tomu, že se za ní ani Joe a ani Kevin nezašli podívat, když byla v léčebně. Já ji v tom můžu akorát podpořit. Novým manažerem by se mohl stát její nevlastní otec Eddie nebo ona sama.


Event Gold record for Don´t Forget 16/2/2011

17. února 2011 v 13:52 | Posted by Anne* |  App 2011
Konečně nějaký fotky...Jsou z 16. února, kdy si Demi přišla vyzvednout zlatou desku za Don´t Forget, kterou přezvala spolu s její mámo, nevlastním tátou a sestrou (ale tou si nejsem jistá). Moc jí to slušelo.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

New Demi´s movie CLAWNS

16. února 2011 v 17:21 | Posted by Anne* |  Demi News
Jásejte.. Objevila se nová informace a to, že by si Demi měla zahrát v novém DC filmu Clawns. Měl by ho režírovat režisér (taky kdo jiný, že?) Jake Ruhl. Je to dokonce oficiální, protože jsou vytvořené stránky na facebooku, kde si můžete všechno najít: tady. A o čem bude film? Alex Burton (Demi Lovato) opouští reálný svět, když spadně do jakési díry a vstoupí do podivného světa divů. Wonderland je ve válce mezi Fangs (Sophia Bush) a Bílou královnou (Bethany Joy Galeotti). Alex se dozví od Clawnse (Sterling Knight), blázna, ale okouzlující vynálezce, že je hrdina, který Fangs porarazí. S pomocí Igora (Jason Dolley), Aquy (Selena Gomez), Scarecrow (Gregg Sulkin), a dalších se Clawns a Alex pustí do napínavého, mrazivého a nebezpečného dobrodružství až do konce divů a hrůzovlády Fangs. Ano, neplate se; je to hodně podobné na Alenku v říši divů (mimochodem je to dokonalej film, doporučuju). Jake Ruhl totiž režíroval i Alenku a tak se pravděpodobně inspiroval. Do kina půjde v 3D, takže se máme na co těšit.


Top Bop´s hottest celebrities

16. února 2011 v 15:15 | Posted by Anne* |  Demi Charts
Je tu seznam nejžhavějších celebrit podle BOP. Demi je na krásné 6. místě...
ddlovato-4ever.blog.cz
24. Bridgit Mendler
23. Vanessa Hudgens
22. Keke Palmer
21. BooBoo Stewart
20. Nina Dobrev
19. Chelsea Staub
18. Nicole Anderson
17. Nathan Kress
16. Debby Ryan
15. Miranda Cosgrove
14. Jason Dolley
13. Robert Pattinson
12. Jennette McCurdy
11. Big Time Rush
10. Logan Lerman
9. Victoria Justice
8. Taylor Lautner
7. Sterling Knight
6. Demi Lovato
5. Taylor Swift
4. Selena Gomez
3. Miley Cyrus
2. Jonas Brothers
1. Justin Bieber


Demi back on Twitter?

16. února 2011 v 14:59 | Posted by Anne* |  Demi News
ddlovato-4ever.blog.cz
Objevila se informace, že by se mohla Demi vrátit zpátky na Twitter, přesněji na @ddlovato, který jí někdo zrušil (objevila se nějaká spekulace o tom, že by to mohla být její starší sestra Dallas, kvůli její léčbě). Podle mě hodně dobrá zpráva, ne?


FEBRUARY 2011 - Bravo

16. února 2011 v 14:53 | Posted by Anne*
Objevily se scany z nového čísla polského Brava v kterým je jeden plakát. Tu fotku miluju <33
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Cody Simpson on Sonny

16. února 2011 v 14:42 | Posted by Anne* |  SWAC S3 Others
Objevily se nové fotky na natáčení Sonny. Na fotkách si můžete všimnout Codyho Simpsona.

New Trends

16. února 2011 v 14:30 | Posted by Anne* |  Demi Others
Objevil se nový Twitter Trends a skupina o Demi se v tom žebříčku znovu objevila.
ddlovato-4ever.blog.cz


Moderators of the KCA 2011...

16. února 2011 v 14:25 | Posted by Anne* |  Demi News
Právě jsme se našla předpokládaný seznam moderátorů na "Kids Choice Awards" v letošním roce. Demi by se měla účastnit spolu s Willem Smithem, Jennifer Aniston, Jackem Blackem anebo Cameron Diaz.
ddlovato-4ever.blog.cz
Jack Black
Jaden Smith a Willow Smith
Miley Cyrus, Taylor Swift a Katy Perry
Jennifer Aniston
Joe Jonas & Ashley Greene
Demi Lovato
Will Smith
Cameron Diaz
Drake Bell a Josh Peck
Hannah Montana Cast
Big Time Rush


I am back!!

15. února 2011 v 14:08 | Posted by Anne* |  Admin
ddlovato-4ever.blog.cz
Ano, je to tak. Rozhodla jsem se vrátit, i když nevím, jak moc tu teď budu a nejen kvůli tomu, že nejsou novinky (od toho, co jsem dala hiatus se neobjevila žádná významná novinka), ale i kvůli škole. Už jsme včera psali z přírodopisu a dneska jsme psali ze zeměpisu a angličtiny, v pátek z fyziky, příští pondělí píšem z chemie (z celýho sešitu, takže mě tu o víkendu nečekejte; na chemii jsem dutá). Každopádně moc děkuju za milé komentáře k 1. kapitole nové povídky (tady, 2 kapitola je už taky napsaná: tu:D) a už mám k Jak to všechno začalo? napsané asi další čtyři kapitoly, teď to jenom přepsat na blog, což je dost práce (ono se to nezdá, ale kapitolu můžu psát i dvě hodiny, spíš i víc). Ještě dneska musím udělat projekt na známou osobnost a naučit se básničku na blbý školní kolo (ano, je to povinný). Takže se tu objevím asi ve středu. Mějte se hezky :*

EDIT: Nevím, jestli se zítra objevím.. ve škole nás strašně honí, musím ještě někde sehnat Kytici, napsat projekt na významnou osobnost a do toho se ještě učit. Ale ve čtvrtek tu určite budu!


2. kapitola - Komnata přání

14. února 2011 v 17:43 | Posted by Anne*
"Co tady děláš?" vyjekl někdo. Harry rozespale otevřel oči a spatřil vytřeštěné oči Pobertů. Jak rychle se předtím posadil, tak stejně rychle si poté taky lehnul.
"Chodím do Nebelvíru," řekl potichu Harry rozespalým tónem.
"To je skvělé? Ale jaktože.. Jak si se sem do Bradavic dostal?" zeptal se Lupin.
"Přemístil jsem se sem. Předtím jsem chodil na Kruval. Ne, že by se mi tam zrovna líbilo. Z nějakého důvodu se Voldemort zaměřil na mé rodiče a někdo z Kruvalu mu řekl, kde jsou. Když mi přišel dopis, že umřeli rozhodl jsem se, že tam nemůžu dál zůstat a tak jsem se pokusil nějak dostat sem. Všechno jsem to řekl Brumbálovi a on mě pochopil a moudrý klobouk mě zařadil do Nebelvíru," dovyprávěl svůj vymyšlený příběh Harry. Sám byl překvapený, jak rychle to vymyslel. Až teď měl možnost podívat se na pokoj. Jeho táta byl ve stejném pokoji jako on, Ron, Neville a Dean (pozn. - nevím, jestli to jsou všichni :D Na nikoho jinýho si nemůžu vzpomenout). Vypadal úplně stejně. Možná pár změn tu bylo, ale ne nijak významných. Postele se evidentně nezměnily, protože měly stejná nebesa a byly úplně stejně pohodlné.
"Já jsem se ještě vlastně nepředstavil," začal Harry," Jmenuju se Harry Whitley."
"Já jsem James Potter," ujal se iniciativy James," Tohle je Remus Lupin a tady to je Sirius Black. A ten, co nám nevěnuje žádnou pozornost a zas něco hltá je Peter Pettigrew." Harry se při vyslovení jména toho zrádce zamračil a podíval se na něho zhnuseným pohledem. Jeho nový spolubydlící, teda až na Pettigrewa se na něho nechápavě podívali.
"Ne, to nic. To jenom taková vzpomínka," řekl pravdivě Harry. Vzpomínal na to, jak mu Sirius vyprávěl o tom, jak se Pettigrew zachoval a jak jeho rodiče zradil. Jak di vybral život před svými přáteli. V tu chvíli se jeho nálada ještě víc zamračila a pocítil ohromnou nenávist vůči Pettigrewovi. Harry musel zatřást hlavou, aby se vrátil zpět do reality.
"Jdem na snídani, ne?"


1. kapitola - Fotka

12. února 2011 v 14:28 | Posted by Anne*
Harry seděl v knihovně na Grimauldově náměstí v domě č. 12. V domě ještě někde pobíhaly Ron, Hermiona, Weasleyovi a někde pobíhal už i malý Ted. Harry přemýšel nad tím vším, co se stalo. Už bylo po všem. Voldemort padl, ale kdo kvůli němu musel umřít? Lupin, Tonksová, Fred, Sirius, Brumbál, Pošuk a i Harryho rodiče. Všichni se s tím už pomalu smířili, všichnni byli rádi kvůli Hermioně a Ronovi, Harrymu a Ginny. Akorát Harry se nesmířil. Nemohl se smířit. Umřela mu celá jeho rodina. Jistě, Weasleyovi ho přijali za vlastního, ale nebylo to ono. Jeho rodiče, kmotr, nejlepší přítel jeho rodičů; všichni byli mrtví. Nikdo z ich se  nemohl dožít porážky Voldemorta. Vlastně pár lidí z jeho rodiny přežilo. Dursleyovi. Ti, co se jeli někam schovat. Ti, co zdrhli. Harry pocítil strašnou nenávist. Nenávist k Durleyovím, Pettigrewovi, Bellatrix a hlavně k Voldemortovi; jak o Harry nenáviděl. Kvůli němu zemřelo tolik lidí. A proč? Proč? Všichni umřeli zbytečně. Z Harryho myšlenek ho vytrhlo zavrzání dveří.

6. kapitola - Zamilovaná do nesprávného

12. února 2011 v 14:13 | Posted by Anne*
UPOZORNĚNÍ: Tahle, ale i ostatní epizody budou celkem krátké...

Wow, moje první pusa. No, vlastně jsem nechtěla, abych dostala pusu od někoho, koho z duše nenávidím, ale přece jenom to byla moje první pusa.

Úvod

12. února 2011 v 10:57 | Posted by Anne*
Autor: Anne*

Harry se v domě na Grimauldově náměstí č. 12 dotkne v knihovně fotky na které jsou vyfocení jeho otec, Lupin, Sirius a Pettigrew. Fotku si vezme do ruky, ale najednou se objeví v Bradavicích před čtveřicí kamarádů. S Brumbálem se domluví, že když neměl možnost dostudovat, že dostuduje zde, dokud se nenajde nějaké řešení, jak by se mohl vrátit. Co se ale stane když se do něho jeho vlastní matka zamiluje a rozhodne se ho dostat? Co když se pokusí změnit budouctnost? Co se stane, když se pokusí záškodníkům naznačit, že se něco s Pettigrewem děje?

Žánr: Romantika/Drama/Dobrodružství/Fantasy
Pairing: Lily/James, Lily/Harry, Liz/Sirius
Období: Generace Pobertů (7. ročník)
Omezení: Žádné
Stav: Rozepsaná 
Počet kapitol: Nemám tušení
Postavy: Harry Potter, Lily Evansová, James Potter, AUTP - Liz Dailyová, Sirius Black, Remus Lupin, Petr Pettigrew, Voldemort, Albus Brumbál a další...

<<   >>

Maybe end.... while HIATUS

11. února 2011 v 13:14 | Posted by Anne*
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Možná jste to tu někdo čekal, možná ne.Je to poprvé, co od založení blogu uvažuju o konci.Už včera jsem si říkala, že nemám náladu na blog, že se mi nechce přidávat, že se mi nechtěj hledat novinky. A MatQa mě dodělala. Nechci ji tady nijak obviňovat, že za to může,ale ten její konec mě odrovnal. Uvědomila jsem si, co poslední dobou dělám. Sedím u internetu a čtu si povídky, sedím u notesu a píšu povídky.Tohle mě doopravdy baví. Já nevím.. prostě blog chátrá už sem skoro nikdo nechodí,já vím,že si za to můžu sama, když tu nejsem a o blog se nestarám, ale mohly by jste mě potěšit nějakým milým komentářem nebo něco.Vím, ale co chci. Chci dál psát a taky budu. Povídka Jak to všechno začalo? tu budu přidávat dál a mám jednu novou povídku (zatím jen vymyšlenou), takže kdo má zájem, tak čekejte. Vím,že vás není moc, ale pár lidí by se našlo. Chtěla bych se strašně moc omluvit Hannah z sophiabushdaily.blog.cz, protože jsme asi teprve včera spřátelily, ale prosím, aby jsi si mě zatím nemazala. To samozřejmě platí i pro ostatní affs. Omluvte mě z obíhání a z kontrol. Nevím, kdy se vrátím. Možná zítra, možná za týden,možná za měsíc,možná nikdy(To bych vám samozřejmě napsala.).Proto zatím ahoj <3

Anne*

Demi tattooed "Think Again" in the wrist

8. února 2011 v 17:10 | Posted by Anne* |  Demi News
ddlovato-4ever.blog.cz
"Think again". Ano. Toto by mělo být vytetované na Demiiném zápěstí. Myslím, že je to hezké. Můžeme jenom spekulovat o tom, co to může znamenat, možná kvůli Demiiné minulosti :))

I am sorry!!

7. února 2011 v 9:17 | Posted by Anne* |  Admin
demi-lovato.pl
Moc se všem omlouvám, ale dneska ani zítra dopoledne tu pravděpodobně nebudu. Jsem u babičky a ten internet je dost pomalej a hlavně tu nechci nic stahovat a tak dále, takže tu žádné novinky nečekejte. Ale... píšu nové díly Jak to včechno začalo a konečně jsem dovymyslela konec. Přečetla jsem o Lily a Jamesovi už tolik povídek, že jsem nebyla s to vymyslet něco svého, ale nakonec se mi to podařilo a můžu vám říct, že se mi to strašně moc líbí a bude to velkolepý. Takže v úterý kolem čtyř bych tu měla být, ale nic není jisté. Mějte se :))


Lyrics: "Shup Up And Love Me"

6. února 2011 v 9:13 | Posted by Anne* |  Demi Others
Objevil se text k písnčice Shut Up and Love Me:
ddlovato-4ever.blog.czWe were fine this morning,
Now I feel like I'm dreaming.
You try to tell me what's happened,
But I can't hear when you're screamin' (whoo).

Statistics (24.1. 2011 - 30.1. 2011)

5. února 2011 v 13:16 | Posted by Anne* |  Statistics
Pondeli: 42
Utery: 45
Streda: 36
Ctvrtek: 39
Patek: 35
Sobota: 68
Nedele: 70

Celkem: 335