Biography

19. července 2010 v 6:41 | @-annie:**

Obecné Základy & Shrnutí

Jméno: Demetria Devonne Lovato
Přezdívka:
Demi
Výška:
157 cm
Národnost:
americká
Datum narození:
20. srpna 1992 (Dallas, Texas, Spojené státy americké)
Povolání:
herečka, zpěvák, skladatel, kytarista, klavírista
Oblíbené
dlo: Sýry

tství

Demi se narodila v Dallasu, Texas jako dcera Patricka Lovato a Dianny (née Hart). Je hispánského, irského a italského původu. Má dvě sestry: Dallas Lovato, která je také herečkou a zpěvačkou, a je pět let starší než Demi a Madison DeLaGarza, její nevlastní sestra, která je o deset let mladší než Demi. Její matka, Dianna Hart, byla Dallas Cowboys roztleskávačka a country zpěvačka, její otec, Patrick, se přestěhoval do New Mexica, když se manželství rozpadlo v roce 1994. Otec a dcra se nevídali, až do roku 2008. V současné době studuje se soukromým učitelem.


Kariéra

Demi začala hrát ve věku šesti let, když přišla její první série pravidelných roli Angely v Barney & Friends, tam se seznámila se svou nejlepší kamarádkou, Selenou Gomez. Jak šel čas začala zpívat a jako host si zahrála v Prison Break, Roztřepených konečkách (Pilot) a Just Jordan. V lednu 2007 přišla série pravidelných roli Charlottey Adams na Disney Channel ,originální krátké série As the Bell Rings, která měla svou premiéru 26. srpna 2007. Bude hrát v nové Disney Channel komedii s názvem Sonny with a chance, kdy začala výroba v září 2008. Demi také hraje v Disney Channel Original Movie Camp Rocku jako Mitchie Torres, který měl premiéru 20. června 2008.Je zpěvačka a skladatelka, stejně tak hudebník, hraje na kytaru a piano od svých jedenácti let.
Také se zúčastnila Disney Channel Games na jaře roku 2008.
Její dobří přátelé, Jonas Brothers, psali písně spolu s ní pro debutové album "Don't Forget". Demi je nomiovaná na Oscara s písní "That's How You Know" od Enchanted z DisneyMania 6.

Osobní život

Jak již bylo zmíněno dříve Demiina nej kámoška je Selena Gomez, ty spolu dali na YouTube dokonce i společnou webcameru. Když se zeptali, jak dlouho jsou přátelé a jak se skámočily, Demi odpověděla: "Když jsem se jí zeptala, jestli se jí dobře sedí na mém saku, když se kreslí s pastelkami (na konkursu Barney)". Je také dobrá přítelkyně Jonas Brothers, Meaghan Jette Martin, a Alyson Stoner, teď i Tiffany Thorton a dalších. Její oblíbené 2 barvy jsou červená a černá. Stejně jako Jonas Brothers a Selena Gomez, Demi nosí prsten čistoty, jen jako náhrdelník. Její oblíbené jídlo na světě je sýr.
Demi hraje na kytaru a piano, a píše své vlastní písně, jako je "Stronger ", "Open", a "Shadow", která byla uvedena v As the Bell Rings.COPY WITH SOURCE!!!!
Překládala jsem to sama!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama